Freesia.com.ua. Web-design studio. Веб-дизайн студія. Створення та підтримка інтернет-сайтів Freesia.com.ua. Web-design studio. Веб-дизайн студія. Freesia.com.ua. Web-design studio. Веб-дизайн студія.  
словничок
ХТО МИ
ПОРТФОЛІО
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО
ХОСТИНГ
СЛОВНИЧОК
КОНТАКТ
Людина, що вперше стикається зі світом Інтернет-технологій, автоматично опиняється під зливою незнайомих і досить дивних слів...
Ми вирішили заснувати цей розділ, щоб допомогти Вам зорієнтуватись в морі цих слів.Ми також пропонуємо Вашій увазі відповіді на найбільш розповсюджені запитання, що цікавлять наших клієнтів і відвідувачів.

Щиро надіємось, що наш розділ допоможе Вам. І будемо щиро вдячні за будь-які пропозиції і доповнення.

1. Що таке веб-сайт?
2. Навіщо потрібен веб-сайт?
3. Що таке веб-сервер?
4. Що таке веб-дизайн?
5. Що таке "віртуальний магазин"?
6. Що таке банер?
7. Як я можу відслідковувати статистику відвідування мого сайту?
8. Що таке e-mail?
9. Що таке браузер?
10. Що таке "пошукова система"?

1. Що таке веб-сайт?
Під веб-сайтом, мається на увазі певний інформаційний ресурс, частіше всього комерційний, який розміщений в мережі Інтернет і є його складовою ланкою. Це не обов'язково має бути інформаційний ресурс, існують також розважальні сайти, бібліотеки, фото галереї, або все зібране разом в одному місці під наданою йому унікальною адресою. Кожен раз, набираючи в адресному віконці якусь адресу, Ви попадаєте на веб-сайт, прописаний під тією адресою. Наприклад, зараз Ви знаходитесь на нашому веб-сайті.

2. Навіщо потрібен веб-сайт?
По-перше, він потрібен кожній серйозній фірмі. Це реальний шанс розповсюджувати свої пропозиції по всьому світу. Веб-сайт це надзвичайний за можливостями буклет, який може постійно поновлюватись, поповнюватись, і , разом з тим, постійно бути доступним з будь-якої точки світу одночасно мільйонами користувачів Інтернету.

3. Що таке веб-сервер?
Це фізичний електронний вузол (наприклад, потужний комп'ютер, підключений до світової мережі), який координує роботу мережі в певному регіоні. На сервері можуть бути розміщені бази даних, веб-сайти користувачів, тощо.

4. Що таке веб-дизайн?
Унікальне графічне оформлення веб-системи, що включає концепцію системи, специфіку і напряком діяльності компаніі. Веб-дизайн, загалом, поділяється на декілька типів, в залежносіт від цілей, що їх має досягнути веб-система.
- Корпоративний. Вирізняється дотриманням стилістики компанії, строгістю та оригінальністю дизайну.
- Інформаційний. Мінімальний набір графіки (що зменшує час завантаження сторінки), адже основне призначення сайту - максимально швидко надати потрібну інформацію. До таких сайтів можна віднести електронні версії газет, каталоги ресурсів, пошукові системи і т.д.
- Розважальний. Це, як правило, яскраві, анімовані сторінки, переповнені графікою.

5. Що таке "віртуальний магазин"?
Це інтерактивний веб-сайт, головне завдання якого не тільки рекламувати товар чи послугу, але й одразу продавати. Як це виглядає? Ось один із прикладів:
Користувач "заходить" в такий віртуальний магазин і спочатку бачить "вітрини" з характеристиками товарів чи послуг і їх цінниками. Поряд з кожною назвою є кнопка ЗАМОВИТИ. Користувач може натиснути на кнопку поряд із товаром, що його зацікавив. Йому пропонується заповнити форму, де він повинен ввести кількість товару, номер кредитної картки, адресу доставки товару і деякі особисті дані для контролю. Після заповнення форми, користувач отримує рахунок/підтвердження замовлення. Отримавши підтвердження від користувача, програма підключається до банківської мережі і перевіряє достовірність кредиту, потім з рахунку покупця знімається сума замовлення і після цього черговий продавець-адміністратор організовує доставку товару за вказаною адресою. Таким чином користувач купує потрібні йому речі, не відходячи від монітору.

6. Що таке банер?
Банер можна порівняти з рекламним плакатом. Як він виглядає? Частіше всього це невеличкий прямокутник (розміром з велику поштову марку), який розміщується у верхній частині сторінки ( так зване банерне місце). Зміст банеру прямо чи побічно відображає рід діяльності рекламодавця. Звичайно, є й хитрі банери, які не несуть навіть натяку на рід діяльності, але захоплюють власною оригінальністю. Людина, якій сподобався банер, клікає по ньому мишкою і потрапляє туди, куди вказує адреса банера, захована в коді сторінки. Хоча, звичайно, щоб привернути увагу і не загубитись в морі інших, банер має бути оригінальним і професійно зробленим.

7. Як я можу відслідковувати статистику відвідування мого сайту?
Для цих цілей можна використовувати спеціальні лічильники, які рахують кількість звернень до цього документу. Лічильники дають інформацю про те, звідки заходили на Ваш сайт, скільки на ньому пробули, які товари чи послуги привернули найбільшу увагу і т.д.

8. Що таке e-mail?
E-mail (Електронна пошта) - головний спосіб зв'язку і Інтернеті. Кожен абонент елекронної пошти має свою власну поштову адресу, яка складається з імені користувача в системі,назви комп'ютера, на якому задіяний поштовий сервер, розділені знаком @. З точки зору користувача, електронна пошта ѕ це програма, що дозволяє відправляти повідомлення, прямо друкуючи їх на комп'ютері і отримувати листи, так само відправлені іншими.

9. Що таке браузер?
Браузер (Browser) - це програма, яка дозволяє проглядати ресурси всесвітньої павутини.

10. Що таке пошукова система?
Пошукова система (Search Engine) - це система призначена для пошуку інформації у всесвітній мережі. Вона організована для впорядування інформації, та полегшення її пошуку. Пошукових систем є дуже багато (найбільші: AltaVista, Yahoo, Lycos , тощо). Якщо Ви зареєстровані в пошукових системах, користувач отримує можливість швидко потрапити на Ваш сайт, не знаючи його реальної адреси.

 
 
хто ми портфоліо як ми працюємо що ми пропонуємо хостинг словничок контакт
Copyright © 2001-2017 Freesia