Freesia.com.ua. Web-design studio. Веб-дизайн студія. Створення та підтримка інтернет-сайтів Freesia.com.ua. Web-design studio. Веб-дизайн студія. Freesia.com.ua. Web-design studio. Веб-дизайн студія.  
як ми працюємо
ХТО МИ
ПОРТФОЛІО
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО
ХОСТИНГ
СЛОВНИЧОК
КОНТАКТ

Наша співпраця починається з Вашого листа або дзвінка.
Наш спеціаліст проконсультує Вас у всіх питаннях пов'язаних з розробкою,
підтримкою і просуванням сайту.
Після чого ми призначаємо Вам зустріч, на якій обговорюються всі нюанси та умови співпраці.

Під час розмови, наш спеціаліст отримує інформацію про діяльність Вашої фірми, цілі створення сайту, приблизне інформаційне та програмне наповнення На основі отриманих даних, ми складаємо опис технічних вимог з детальним описом майбутнього проекту і ціновою характеристикою.
Вартість проекту прямо залежить від часу, потрібного спеціалістам для реалізації проекту і оцінюється трьома факторами: об'ємом інформаційного наповнення, рівнем використання оригінальної графіки і анімації і складністю програмування. В розділі Що ми пропонуємо Ви можете ознайомитись з орієнтовними цінами розробки різних варіантів сторінки.

Після обговорення і узгодження вартості робіт, ми підписуємо контракт із замовником, в якому зазначена ціна і строки реалізації проекту, а також чітко регламентовані права та обовя'зки кожної із сторін.

Після підписання контракту, починається власне реалізація проекту. Проект ведеться однією людиною - менеджером проекту, який підтримує постійний зв'язок із клієнтом і відповідає за швидкість і якість роботи. Таким чином, Ви спілкуєтесь з однією людиною, яка чітко знає, що Вам потрібно і бере на себе вирішення всіх завдань, що виникатимуть.

Розробка середнього проекту займає від 1,5 до 3 тижнів, і можна виділити роботу наступних спеціалістів:

  • Художник - здійснює розробку зовнішнього вигляду сайту, створює графіку, підбирає шрифти та кольори.
  • Web-дизайнер - здійснює розробку сайту, його оформлення та макетування сторінок.
  • Програміст - здійснює розробку програмної підтримки сайту.
  • Менеджер проекту - забезпечує взаємодію всіх ланок проекту та безпосередньо спілкується із замовником.

Після розробки сайт розміщується в мережі Інтерет.
Коли Web-сайт вже розміщений в Інтернеті, до нього отримують доступ мільйони користувачів Інтернет, але спочатку, ефективність сайту дорівнює нулю. Для того, щоб сайт почав насправді працювати, потрібно провести комплекс кампаній, які забезпечать його повну функціональність. Адже про новий сайт мають взнати люди, що складають вашу цільову аудиторію - партнери, клієнти, покупці, тощо. Так званою "розкруткою" сайту займеться наш спеціаліст з маркетингу, який розробить для вас індивідуальну програму просування сайту, і впровадить її в життя, щоб ваш проект працював з максимальною віддачею.


НАШІ ПЕРЕВАГИ

Створення веб-сайтів є основним видом діяльності студії, тому ми докладаємо максимальних зусиль, щоб довести цей процес до досконалості. Дизайн-студія має засоби і енергійних спеціалістів, які працюють тільки для того, щоб створювати для Вас професійні і оригінальні сторінки для мережі Інтернет, тому ми можемо запропонувати набагато якісніший сервіс ніж будь-яка інша організація чи приватна особа. А наші ціни Вас приємно здивують.

Ще однією рисою, що приємно вирізняє нас з-поміж інших є індивідуальний підхід до кожного конкретного проекту. Ми не "клонуємо" сайти, а розробляємо оригінальний дизайн, що найбільш підходить до фірмового іміджу Вашої компанії.

 
 
хто ми портфоліо як ми працюємо що ми пропонуємо хостинг словничок контакт
Copyright © 2001-2017 Freesia